Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - zamówienie

 

*     JAK TO DZIAŁA?     *     CENNIK     *    KALKULATOR     *     FORMULARZ ZAMÓWIENIA KOLPORTAŻU    *


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, informujemy, iż zlecenia na kolportaże przyjmujemy wyłącznie na miasta obsługiwane. Nie jesteśmy w stanie realizować dystrybucji w małych miejscowościach czy w całych gminach. Terminy dystrybucji staramy się optymalizować, w związku z tym nie zawsze będziemy w stanie dostosować się do dat podanych w zamówieniu.

Prosimy też o wykonywanie samodzielnej wyceny za pomocą kalkulatora lub cennika.

ZLECENIA WYBORCZE KOŃCZYMY PRZYJMOWAĆ Z DNIEM 23. MARCA

Dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość.

 

Umowa o kolportaż

 

    Zainteresowanych jednorazową akcją informujemy, że Ogólne warunki współpracy zawarte na naszej stronie oraz umowa, co do sedna, są tożsame. Składając zamówienie, akceptuje się Ogólne warunki współpracy.
   My, przyjmując zamówienie poprzez wysłanie proformy, a Zamawiający, opłacając fakturę proforma, wspólnie wyrażamy zgodę na realizację zamówienia wg. tych zasad i jest to równoznaczne z zawarciem umowy.

    Umowa w wersji drukowanej przygotowana jest szczególnie dla firm, z którymi podejmujemy stałą współpracę, w związku z tym zawierana jest na czas nieokreślony, a każdą akcję kolportażu poprzedza zamówienie szczegółowe.

   Pobierz:  plik z umową w wersji do druku

Wybory
Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.