Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - jak to działa?


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Wybory 2018

    W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, informujemy, iż zlecenia na kolportaże przyjmujemy wyłącznie na miasta obsługiwane. Nie jesteśmy w stanie realizować dystrybucji w małych miejscowościach czy w całych gminach. Terminy dystrybucji staramy się optymalizować, w związku z tym nie zawsze będziemy w stanie dostosować się do dat podanych w zamówieniu (pamiętamy o ciszy wyborczej).

Prosimy też o wykonywanie samodzielnej wyceny za pomocą kalkulatora lub cennika.

Dziękujemy za zrozumienie i wyrozumiałość.

Kolportaż bezadresowy

 

     Profesjonalny kolportaż bezadresowy ulotek reklamowych i informacyjnych, gazetek, folderów i innych druków na terenie całej Polski. Każdego dnia tysiące kolporterów roznosi druki do mieszkańców wszystkich miast. Tak wielkie przedsięwzięcie wymaga bardzo dobrej współpracy i organizacji logistycznej. Dla zadowolenia naszych klientów staramy się nieustannie podnosić standardy i dostosowywać do potrzeb zarówno klientów jak i rynku. Doświadczenie w roznoszeniu ulotek i gazetek informacyjnych zdobywamy od 2004 roku, kiedy to w naszej firmie powstał dział kolportażu.

     Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością i naszą ofertą kolportażu. Na początku 2015 roku znacznie obniżyliśmy ceny kolportażu, wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów. Dodatkowo wprowadziliśmy nowe usługi związane z kolportażem. Teraz nasz klient może lepiej zaplanować akcję roznoszenia ulotek i gazetek dzięki możliwości wykonania planu dystrybucji. Oferujemy dwa warianty planu dystrybucji.

     Pierwszy polega na określeniu potrzebnej ilości gazetek / ulotek na zadany obszar. Możemy wskazać potrzebną ilość materiałów do dystrybucji aby pokryć całe miasto lub jego część, którą jest zainteresowany klient. Dzięki temu można zaplanować druk niezbędnej ilości druków przeznaczonych do kolportażu.

     Drugi wariant jest bardziej zaawansowany i związany jest z analizą geomarketingową. Analiza taka pozwala na bliższe poznanie terenu, na którym planowany jest kolportaż i ułatwia podjęcie decyzji na temat ukierunkowania działań marketingowych, między innymi kolportażu. Analiza przedstawiana jest w formie map i obejmuje:
- indeks siły nabywczej,
- demografii rejonu,
- stref dojazdu,
- danych klienta.

    Dla klientów chcących otworzyć nowe placówki czy punkty sprzedaży możemy zaoferować pakiet działań marketingowych wspomagających otwarcie nowej placówki oraz sprzedaż.  Wśród tych działań znajdują się analizy geomarketingowe danego obszaru, hosting, kolportaż i reklamę mobilną.

     Przeczytaj najważniejsze informacje. Sprawdź ceny. Zamów. Przekonaj się, że warto nam zaufać. ZAPRASZAMY!

Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca

 

poligrafiadlafirm.pl

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.