Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - jak to działa?

 

*     JAK TO DZIAŁA?     *     CENNIK     *    KALKULATOR     *     FORMULARZ ZAMÓWIENIA KOLPORTAŻU    *


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Kolportaż bezadresowy

 

     Profesjonalny kolportaż bezadresowy ulotek reklamowych i informacyjnych, gazetek, folderów i innych druków do gospodarstw domowych na terenie całej Polski. Każdego dnia tysiące kolporterów roznosi druki do mieszkańców wszystkich miast. Tak wielkie przedsięwzięcie wymaga bardzo dobrej współpracy i organizacji logistycznej. Dla zadowolenia naszych klientów staramy się nieustannie podnosić standardy i dostosowywać do potrzeb zarówno klientów jak i rynku. Doświadczenie w roznoszeniu ulotek i gazetek informacyjnych zdobywamy od 2004 roku, kiedy to w naszej firmie powstał dział kolportażu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością i naszą ofertą kolportażu.

    Teraz nasz klient może lepiej zaplanować akcję roznoszenia ulotek i gazetek dzięki możliwości wykonania planu dystrybucji. Pomożemy określić potrzebną ilości gazetek / ulotek na zadany obszar. Możemy wskazać potrzebną ilość materiałów do dystrybucji aby pokryć całe miasto lub jego część, którą jest zainteresowany klient. Dzięki temu można zaplanować druk niezbędnej ilości druków przeznaczonych do kolportażu. Możemy też dopasować obszar kolportażu do posiadanej ilości gazetek promocyjnych czy ulotek reklamowych.

     Przeczytaj najważniejsze informacje. Sprawdź ceny. Zamów. Przekonaj się, że warto nam zaufać. ZAPRASZAMY!

Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca
Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.