Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - zamówienie

 

*     JAK TO DZIAŁA?     *     CENNIK     *    KALKULATOR     *     FORMULARZ ZAMÓWIENIA KOLPORTAŻU    *


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Kalkulator kolportażu

 

     Poniższy kalkulator pozwoli szybko określić orientacyjny koszt kolportażu. Wpisz ilość druków przeznaczoną do kolportażu w danej lokalizacji, wybierz rodzaj terenu (miejski, poza miejski, trudny) i podaj orientacyjną wagę ulotki/gazetki.

Teren miejski - to obszar miasta, gdzie kolportaż kierowany jest do mieszkańców w blokach i domkach jednorodzinnych.

Teren poza miejski - to obszar średnich miejscowości lub terenów przyległych do dużego miasta, a także obszar miejski jeśli kolportaż kierowany jest wyłącznie do domków jednorodzinnych.

Teren trudny - to głównie małe miejscowości i obszary wiejskie oraz miejscowości o  małym zagęszczeniu zabudowań, gdzie odległości między domami są duże. W tym wypadku podana cena jest bardzo orientacyjna i wymaga indywidualnej wyceny.

Waga - chodzi o wagę 1 szt. kolportowanego druku. Praktycznie wszystkie ulotki i ulotki składane mają wagę do 30g. Dopiero większe gazetki i katalogi przekraczają tą wagę. (Nie mylić wagi ulotki z gramaturą papieru, która określa wagę m2).

  Pod wyceną możesz pobrać ofertę w pliku PDF. Wycena ma charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

   Podane ceny są netto, nie zawierają podatku VAT i wymagają potwierdzenia.

Kalkulator
Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca

 

poligrafiadlafirm.pl

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.