Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - zamówienie


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Kalkulator kolportażu

 

     Poniższy kalkulator pozwoli szybko określić orientacyjny koszt kolportażu. Wpisz ilość druków przeznaczoną do kolportażu w danej lokalizacji, wybierz rodzaj terenu (miejski, poza miejski, trudny) i podaj orientacyjną wagę ulotki/gazetki.

Teren miejski - to obszar miasta, gdzie kolportaż kierowany jest do mieszkańców w blokach i domkach jednorodzinnych.

Teren poza miejski - to obszar małych miejscowości oraz terenów przyległych do dużego miasta, oraz tereny wiejskie, a także obszar miejski ale kierowany wyłącznie do domków jednorodzinnych.

Teren trudny - to głównie obszary wiejskie i o mniejszym zagęszczeniu zabudowań, gdzie odległości między domami są duże. W tym wypadku podana cena jest bardzo orientacyjna i wymaga indywidualnej wyceny.

  Pod wyceną możesz pobrać ofertę w pliku PDF. Wycena ma charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

   Podane ceny są netto i nie zawierają podatku VAT.
   W razie wątpliwości skorzystaj z formularza zapytania.

Kalkulator
Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca

 

poligrafiadlafirm.pl

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.