Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - jak to działa?

 

*     JAK TO DZIAŁA?     *     CENNIK     *    KALKULATOR     *     FORMULARZ ZAMÓWIENIA KOLPORTAŻU    *


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Jak to działa?

 
Najważniejsze informacje dotyczące zlecenia kolportażu.
 
WYCENA KOLPORTAŻU
 1. Cenę za kolportaż sprawdzisz w cenniku kolportażu. Tereny miejskie, to tereny miast ze strony miasta obsługiwane, a tereny pozamiejskie, to tereny przyległe do nich oraz miejscowości nie wymienione na tej liście. 
 2. Cennik jest dla druków o wadze do 50 gram. Jeżeli waga druku jest w granicach od 51 do 100 gram należy do ceny doliczyć 20%. Dla druków powyżej 100 g wycena jest indywidualna.
 3. Możesz samodzielnie wykonać wycenę korzystając z kalkulatora kolportażu.
 4. W przypadku pytań lub wątpliwości zadaj pytanie wysyłając maila na adres info@kolportaz.pl. Na ogół nie wykonujemy wycen przez telefon.
ZLECENIE KOLPORTAŻU
 1. Zamówienie należy składać przy pomocy formularza zamówienia kolportażu.
 2. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy na podany w nim adres e-mail potwierdzenie ceny. W przypadku nowych klientów wysyłamy fakturę proforma.
 3. W przypadku nowych klientów przy pierwszych trzech zleceniach wymagamy dokonania przedpłaty w wysokości 100% wartości zlecenia. Służy to uwiarygodnieniu kontrahenta, dzięki czemu w przyszłości wystarczy zamówienie wysłane przez formularz i nie będzie konieczna przedpłata.
 4. Zlecenia kolportażu wykonujemy na bieżąco, jednakże na przygotowanie dystrybucji potrzebujemy około 3-4 dni robocze i trzeba to uwzględnić planując akcję kolportażu.
REALIZACJA ZLECENIA KOLPORTAŻU
 1. Po przyjęciu zlecenia w określonym w zamówieniu miejscu i terminie odwiedzi Państwa nasz koordynator z danego regionu.
 2. Podczas spotkania z koordynatorem ustala się szczegóły zlecenia:
  a) odbiór druków bezadresowych - koordynator odbiera druki,
  b) ustalenie sektorów kolportażu - koordynator przedstawi plan miasta z podziałem na sektory i z nim należy ustalić, w których sektorach odbędzie się kolportaż, chyba, ze wcześniej był zamówiony plan kolportażu,
  c) kontrola skuteczności kolportażu - koordynator określi czas w jakim będzie realizował kolportaż i kiedy go zakończy, umówi się na kontrolę. Zachęcamy naszych klientów do czynnego udziału w przeprowadzanych kontrolach.
 3. Koordynator przekazuje druki kolporterom do rozniesienia.
 4. Kolporterzy dostarczają ulotki do mieszkańców na wybranym terenie. Ulotki, w miarę możliwości trafiają do euroskrzynek lub specjalnie przystosowanych na reklamy i gazetki koszyków, zwłaszcza tam, gdzie niemożna dostać się do klatki schodowej lub są administracyjne zakazy. W domach jednorodzinnych ulotki i gazetki reklamowe wkładane są w ogrodzenie w pobliżu bramki wejściowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie możemy korzystać z prywatnych skrzynek oddawczych.

KONTROLA KOLPORTAŻU

 1. Po zakończonym kolportażu odbywa się kontrola jakości przeprowadzonego kolportażu, w której może - a nawet powinien - uczestniczyć przedstawiciel Zleceniodawcy. Tylko wspólna kontrola może być podstawą do ewentualnej reklamacji.
 2. Kontrola odbywa się na zasadzie wizji lokalnej szczegółowo opisana w ogólnych warunkach współpracy.
 3. W przypadku stwierdzenia zmniejszonej skuteczności obniżamy wynagrodzenie za kolportaż w danej miejscowości  o 1% za każdy 1% mniejszej skuteczności poniżej 90%.
 4. Po przeprowadzonej kontroli klient otrzymuje raport z kontroli i zostaje wystawiona faktura VAT.

Składając zamówienie akceptujesz ogólne warunki współpracy.

 

Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca

 

poligrafiadlafirm.pl

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.