Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - zamówienie

 

*     JAK TO DZIAŁA?     *     CENNIK     *    KALKULATOR     *     FORMULARZ ZAMÓWIENIA KOLPORTAŻU    *


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Zamówienie kolportażu

 

      Wymagamy przedpłaty przed realizacją zlecenia, dlatego po złożeniu zamówienia na kolportaż, najpierw otrzymasz fakturę proforma. Opłacenie tej faktury jest jednoznaczne z zawarciem umowy.  Zamówienia na kolportaż przyjmowane są wyłącznie poprzez poniższy formularz. Zamówienia z nieopłaconą proformą są anulowane.

 

(*) - pola wymagane

 

Zamawiający
Osoba do kontaktu
Kolportaż
Osoba odpowiedzialna za przekazanie materiałów
Osoba odpowiedzialna za kontrolę

wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie podczas składania zamówienia przez administratora danych tj.  marketingserwis.pl, 33-100 Tarnów, ul. Braci Saków 5, NIP 8731215015 w celu realizacji zamówienia. W tym samym celu podane dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom administratora lub podmiotom świadczącym usługi pocztowe i kurierskie. Dane podane w trakcie składania zamówienia przechowywane będą do czasu wypełnienia obowiązku prawnego przez administratora wynikającego z przepisów podatkowych i rachunkowych.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem złożenia zamówienia, jak też że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca

 

poligrafiadlafirm.pl

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.