Logo kolportaz.pl
rzetelny kolportaż druków bezadresowych
kolportaz bezadresowy - zamówienie


   Uwaga:  NIE ROZDAJEMY ULOTEK DO RĘKI NA ULICACH I W MARKETACH  

Zapytanie o kolportaż

 

kalkulator kolportażu     Jeżeli nie jesteś w stanie ustalić ceny usługi kolportażu na podstawie cennika kolportażu, skorzystaj z kalkulatora kolportażu.Jeśli nadal masz wątpliwości lub planujesz nietypowy kolportaż, skorzystaj z poniższego formularza, aby wysłać zapytanie. W zapytaniu określ dokładnie w jakich miejscowościach ma być prowadzony kolportaż druków bezadresowych. Określ dokładnie jakie są to druki: ulotki, ulotki składane, foldery, gazetki, katalogi. Podaj format i jeśli to możliwe wagę jednej sztuki, dotyczy to głównie gazetek i katalogów. Podaj ilość druków przeznaczonych do rozniesienia.

     Jeżeli nie znasz potrzebnej do rozniesienia ilości na interesujący Cię obszar możesz zlecić nam przygotowanie planu dystrybucji – skorzystaj z formularza zamówienia planu dystrybucji.

 

 

(*) - pole wymagane

 

Osoba do kontaktu

 

Zamówienie
Cennik kolportażu
Jak to działa?
Współpraca
Wycena kolportażu
Kontakt

 

poligrafiadlafirm.pl

Strona wykorzystuje cookie w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.